ISG Katip Onayı

1. https://isgkatip.csgb.gov.tr/ linki üzerinden İSG-Katip sistemine giriş yapılır.

 

2. Sağ üst kısımda “E-Devlet Giriş” butonu tıklanmalıdır.

 

3. Firmanızın “E-Bildirge Kullanıcı Yetkilisi” tarafından TC kimlik numarası ve e-devlet şifresi ile sisteme giriş yapılmalıdır.

 

 

4. Üst kısımda bulunan «KURUMSAL» alanına giriş yapılmalıdır.

 

 

5. Açılan sayfada “E-Bildirge Kullanıcısı Olduğum İşyerlerini Getir” kısmından ilgili kurum seçilmelidir. Bu kısımda yetkili olduğunuz işyerlerine ait SGK sicil numaraları ve şirket unvanları görünecektir. İlgili işyeri SGK numarasına ait satır tıklanmalıdır.

 

6. Açılan sayfada sol tarafta bulunan “Süreç Yönetimi”ne tıklanmalıdır.

7. Alt menüsünde bulunan “İSG Hizmet Sözleşmeleri” sekmesine tıklanır. Sağ bölümde iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi isim soy isim bilgileri görünecektir.

 

8. Onay verilecek olan iş güvenliği profesyoneli (iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi veya diğer sağlık personeli) sözleşmesi (sadece bir sözleşme) seçilerek üst kısımda bulunan “İŞLEMLER” menüsünden “Sürece Git” butonuna basılmalıdır.

 

9. Ekranda beliren bilgilendirme metnini “Okudum ve onaylıyorum” seçeneğini tıklayarak ve sayfanın altında bulunan “Tamamla” butonuna basarak sözleşmeyi onaylamış duruma geleceksiniz.

10. Süreç Başarıyla Tamamlandı” bilgisi ekranda göründüğü zaman, ilgili İSG profesyoneli için sözleşme tamamlanmış olmaktadır. Onaylanmış olan sözleşmeye ait belge için “İŞLEMLER” menüsünde “Detay Görüntüle” seçeneği kullanılabilir.

FİYAT TEKLİFİ