Öncelikli gayemiz, iş kaybına uğramadan iş yerinde doğabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı önlemleri, işveren adına çalışanlarla beraber almaktır.

Böylece işverenin sorumluluğunu yerine getirmesine yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti göstermektir.

İş sağlığı ve güvenliği konusunda dünyada önde gelen firmalar arasında olmak amacıyla, hizmet kalitesinden ödün vermeden Resmi Gazete’ de yayımlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı İş Sağlığı ve Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat, gıda, madencilik gibi birçok sektörde sizlere danışman olmaya devam etmektedir.

Kısa zamanda bir çok müşteriye ulaşan firmamız “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

Saygıdeğer İş Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız;
‘Günün sonunda herkes susar, başarı konuşur’ ilkesi ile çıktığım bu yolda tüm bilgi, birikim ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak üzere aranızdayım.

İş Sağlığı ve Güvenliği’ ni yalnızca bir görev ve yasal zorunluluk olmaktan çıkarıp iş hayatının ve dahi yaşamımızın bir parçası haline getirmek için çok güçlü bir ekiple yeniden yapılandık.

Mart 2020 ‘de başlayan Covid-19 salgını dolayısıyla verdiğimiz ulusal mücadelede değerli iş ortaklarımızın yanında yer alabilmek ve sağlıklarını koruyabilmek için çok çalıştık. Şimdi yeni düzende çalışmalarımıza aynı güçte devam edeceğiz ve İş Sağlığı ve Güvenliği’ ni ülke genelinde yaşam biçimimiz olma seviyesine birlikte taşıyacağız. Çalışanlarımızın her birinin yetenekleri, emekleri, kurumumuza inanç ve bağlılıkları benim için çok kıymetli. Bir şirket için en önemli kaynağın insan olduğu bilinciyle; kalifiye ve mutlu insan kaynağımızı arttırarak, daima şeffaf iletişim prensibiyle, hacim yerine değer odaklı ilerleyeceğiz.

Yolumuzu ve yönümüzü değiştirmeden ufkumuzu daima genişleteceğiz.

Siz değerli iş ortaklarımıza hizmet etmekten ve çalışma arkadaşlarımızla aynı yolda yürümekten onur duyuyorum.

Merve ÇİLİNGİR
Genel Müdür
84

Kişilik Kadro


Doğru eğitimli ve profesyonel ekibimizle sizlerleyiz.
35

Yıllık Tecrübe


Arkamıza yılların verdiği tecrübeyi alıyoruz.
45

Farklı İş Kolu


Çoklu sektör desteğimizle tüm müşterilerimizin yanındayız.
220

Firmaya Hizmet


Çoklu referanslarımızı inceleyebilirsiniz.
FİYAT TEKLİFİ